25 Ocak 2022 Salı
Kıyasıya mücadele ettiler

Kıyasıya mücadele ettiler

Muhasebeci ve Mali müşavirler Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Sonbahar Tenis turnuvasında buluştular.30 turda gerçekleşen Tenis turnuvası zorlu geçti.

Turnuvadan önce turnuvanın Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven’in doğum gününe rastlaması sonucu meslek mensupları kendisine sürpriz yaparak yaş günü pastası kestiler.

Zorlu ve çekişmeli geçen Tenis Turnuvası sonrasında plaket töreninde konuşan Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven “öncelikle bu mutlu günde doğum günümü sürpriz yaparak kutlayan meslek mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak sözlerine şöyle devam etti; Pandemi günlerinde çok sıkıntılı günler yaşadık. Bir çok arkadaşımız pandemi nedeniyle vefat etti. Vefat eden meslek mensubu arkadaşlarımızı bir kez daha anarken Allahtan rahmet diliyor, ailelerine, meslek mensubu arkadaşlarımıza başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun. Yavaş yavaş sürü bağışıklığı ile bu mücadeleyi kazanmamız gerekiyor. Pandemi ile beraber yaşamayı öğrenmek zorundayız. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor kazanan arkadaşları da kutluyorum dedi.

Daha sonra Turnuvanın birincisi Ahmet Karakuş’a, turnuva ikincisi Mehmet Kahraman’a, Turnuva üçüncüsü Hakan Özseven’e törenle plaketleri verildi.

6.10.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz