30 Kasım 2023 Perşembe
AK Parti’de ‘Halk Günü’ buluşması

AK Parti’de ‘Halk Günü’ buluşması

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı’nda her Cuma düzenlenen ‘Halk Günü’ buluşması kapsamında, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin ve AK Parti Gaziantep Milletvekili İrfan Çelikaslan, Gaziantepliler ile biraraya gelerek, vatandaşların taleplerini dinledi. 

AK Parti Gaziantep İl Teşkilatı’nda her hafta Cuma günü gerçekleştirilen Halk Günü’ne ilgi giderek artarken, bu hafta gerçekleştirilen buluşma yoğun bir tempoyla geçti.

Ak Parti Gaziantep Milletvekili İrfan Çelikaslan Halk Günü ile ilgili yaptığı açıklamada; “Doğrusunu konuşmak gerekirse AK Partimizde her gün halk günüdür, AK Parti milletin partisidir. AK Parti, Milletimizin, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gösterdiği teveccühünün sonucu ortaya çıkmış bir partidir. Meclis çalışmalarımızda olduğu için sürekli partide bulunamıyoruz. O yüzden haftanın belirli günlerinde vatandaşlarımızla sorunlarını konuşmak için bir araya geliyoruz. Bizler ulaşılabilir bir partinin ulaşılabilir Milletvekilleri ve İl Başkanı olduğumuzu ortaya koymus oluyoruz. Halk Gününün, vatandaşlarımızın sorunlarını çözme noktasında çok etkili olduğunu düşünüyorum” dedi.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin ise Halk günü ile ilgili yaptığı açıklamada; yapılan organizasyonun yakın iller ve teşkilatlar tarafından da örnek alındığını görmekten mutlu olduğunu söyledi.

Çetin, açıklamasına şöyle devam etti; “Bu yoğunluklar bizleri mutlu ediyor. Bugün AK Parti Gaziantep İl Yönetimi ve  Milletvekilimiz Sayın İrfan Çelikaslan ile vatandaşlarımızın bir araya geldiği yoğun bir gündü .Bize ulaşan vatandaşlarımızın sorunlarına çözümler ürettik ve vatandaşlarımız burdan ayrılırken  yüzlerinde tebessümle ayrıdılar. Halk Günü projemiz her geçen gün daha çok ilgi görüyor. Hatta çevre illerde de Halk Günü çalışmalarının yapıldığını duymakta bize ayrı bir gurur kaynağı veriyor.”

29.09.2023 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz