18 Eylül 2021 Cumartesi
Uçar'dan bayram mesajı

Uçar'dan bayram mesajı

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, halkın huzur içinde yaşadığı, hiçbir kaygı duymadan geleceğe umutla baktığı bir Türkiye özlemi duyduklarını söyledi.

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, halkın huzur içinde yaşadığı, hiçbir kaygı duymadan geleceğe umutla baktığı bir Türkiye özlemi duyduklarını belirterek, “Kurban Bayramlarımız paylaşımın, birlikte olma ve dayanışma kültürümüzün taçlandığı günlerdir. Bu günlerimizin verdiği huzuru, yaşattığı duyguları, özlemini duyduğumuz Türkiye’nin her gününde yaşamak istiyoruz. Bu bayram güzel günlerin başlangıcı olsun.” dedi.

CHP İl Başkanı Uçar, Kurban Bayramı’nı kutladığı mesajında, birlik, beraberlik, dayanışma vurgusu yaptı. “Bayramlarımız; kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz, paylaşma ve dayanışma duygularımızı pekiştirdiğimiz kutsal günlerimizdir” diyen Mehmet Neşet UÇAR şöyle devam etti: “Bayram sabahı ile başlayan huzuru hepimiz yüreğimizde hissederiz. İnsanlarımız hiçbir ayırımın olmadan paylaşır. Birlikte olma ve dayanışmanın verdiği güç ile sevgi ile dostlukla birleşir, bütünleşir ve pekişir. Bayramlarımızda yaşadığımız bu duygulara hasret olmadığımız, bu duyguları her gün yaşadığımız bir Türkiye arzuluyoruz. 83 milyon kucaklaşıp yarınlarımıza umutla, hiçbir kaygı duymadan bakmak istiyoruz.

BAYRAM ÖKSÜZLERİ YETİMLERİ SEVİNDİRMEKTİR

Dayanışma içerisinde, kurbanlarımızı paylaşarak, ikramda bulunarak, aile büyüklerimizin hayır dualarını alarak, çocukları, öksüzleri ve yetimleri sevindirerek bayram sevincini çoğalttığımız bu bayramın özlemini duyduğumuz günlerin başlangıcına vesile olmasını diliyorum. Her şeyden önce vatanımız için, milletimiz için gözlerini kırpmadan kendini feda eden Aziz Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, minnetle anıyorum. Şehit anne ve babalarımızın ellerinden öpüyor, şehit ailelerimize bir kez daha sabır diliyorum. Milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”

19.07.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz