24 Ocak 2021 Pazar
Baltalimanı grubu toplantıları başlıyor

Baltalimanı grubu toplantıları başlıyor

Gaziantepli Öğretim Üyeleri Baltalimanı Grubu'nun 2019-2020 döneminin ilk toplantısı İTÜ Vakfı Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilecek. Yazar ve Yönetmen Özen Yula'nın konuşmacı olarak katılacağı toplantı 18 Ekim Cuma günü yapılacak.

Özellikle tiyatro oyunları ile pek çok ulusal ve uluslararası başarıya imza atan Yula, toplantıda "Günümüzde Global Tiyatro Trendleri ve Türk Tiyatrosunun Yeri" başlıklı bir konuşma yapacak.

Gaziantepli Öğretim Üyeleri Baltalimanı Grubu Başkanı Prof. Dr. Türkan Uğur Dai "Geçtiğimiz dönemin toplantılarını Gaziantep'in yetenekli, başarılı, gurur kaynağımız olan gençlerinin katılımıyla tamamladık. Yeni dönemi de yazar ve yönetmen olarak uluslararası başarılara imza atmış yazar ve yönetmen Hemşerimiz Özen Yula ile açacağız. 33 yıldır olduğu gibi bu yıl da alanında üstün başarılara imza atmış pek çok ismi toplantılarımızda ağırlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz." sözleriyle 2019-2020 döneminde de Baltalimanı Grubu toplantılarının yoğun bir gündeme sahip olacağını belirtti.

9.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz